Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur
EnglisharabicTurkish

7/24 Çağrı Merkezi / 0 ( 212 ) 852 8 814

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının Yatırımcılar İçin Avantajı Nedir?

Anasayfa Yazılar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının Yatırımcılar İçin Avantajı Nedir?
Sosyal Medya'da Paylaşın

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının Yatırımcılar İçin Avantajı Nedir?

Bir projenin veya gayrimenkulün ne şekilde finanse edileceği; projenin büyüklüğüne, şirketin karlılık potansiyeline ve finansman maliyetine bağlıdır. Devletin gayrimenkul ve konut sorununu kamusal bir olgu olarak algılaması sonucunda uygulanan vergi teşvikleri ise gayrimenkul finansmanı için gayrimenkul yatırım ortaklığını cazip kılmaktadır.

Gayrimenkul yatırım ortaklığı yatırımcılar açısından ise psikolojik bir güven unsuru oluşturur. Yine çeşitlendirme yolu ile riskin azaltılabilmesi, yatırımın borçlanmayla finanse edilebilmesi gibi hususlar yatırımcılar için GYO’ların avantaj sağladığını gösterir niteliktedir. Ayrıca yatırımcılar paylarını borsada satabilmekte ve bu paylarının borsada olası artışlarından yararlanabilmektedir.

Eğer hissedarları için yüksek karlı yatırımlar yapmayı amaçlayan bir firma arıyorsanız, Sonsuz GYO’yu tercih edebilirsiniz. Sonsuz GYO İstanbul’da Kavaklı, Esenyurt ve Beylikdüzü’nde faaliyet göstermektedir. Siz de bizi tercih ederek kaliteli ve güvenilir bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sonsuz GYO Sahibinden.com İlanlar

Beylikdüzü Tüm İlan'lar
Kavaklı Tüm İlan'lar

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın! 0 ( 212 ) 852 8 814

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. Sepol Bilişim İnternet Hizmetleri